Olet täällä

Yhteystiedot

Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset
Malmikatu 3C
80100 JOENSUU

http://karjala.mma.fi

karjala@mma.fi
karjalanmma@gmail.com

 

Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset ry:n toimihenkilöt 2018

Jaana Lehikoinen

Puheenjohtaja

MMA:n hallituksen jäsen

Eläkeläisvastaava

0500 670 784

jaana.lehikoinen@mobiili.net


 

Minna Kurvinen

Varapuheenjohtaja


MMA:n valtuuston varajäsen

Koulutusvastaava

040 736 4397

minna.kurvinen@biathlontargets.com



 

Tarja Tuunanen

Sihteeri
Huvitoimikunta

044 9766 410

tarja.tuunanen@joenlahjakulma.fi

Pasi Ikonen

Urheiluvastaava

0400 808 393

ikonen_pasi@hotmail.com

 

Kai Repo

Nuorisovastaava varalla

040 557 0777

kai.repo@pohjolanrengas.fi

 

Tuula Mikkonen

Tiedottaja
Nettivastaava

MMA:n valtuuston jäsen

050 358 8267

tuula.mikkonen@laakkonen.fi

Jukka Ahola

Varajäsen

0400 222 516

jukka.ahola@gmail.com

 

 

Anne Silvast

 

Varainhoitaja
Lehtitoimikunta

050 337 3535

anne.silvast@elisanet.fi

 

Tiina Lötjönen

Varajäsen

Nuorisovastaava

050 532 1812

tiina.lotjonen@laakkonen.fi

 

 

Pentti Hyttinen

Kolin majaisäntä

040 515 6775