Yhteystiedot

Karjalan myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset
Malmikatu 3 C
80100 Joensuu

karjala@mma.fi

Hallitus

Jaana Lehikoinen
puheenjohtaja, MMA:n hallituksen jäsen
0500 670 784
jaana.lehikoinen@mobiili.net

Minna Kurvinen, varapuheenjohtaja, MMA:n valtuuston varajäsen, koulutustoimikunta, koulutusvastaava, eläkeläisvastaava
040 736 4397
minna.kurvinen@biathlontargets.co

Tarja Tuunanen, sihteeri
 044 9766 410
tarja.tuunanen@joenlahjakulma.fi’

Pasi Ikonen, urheiluvastaava, urheilutoimikunta
0400 808 393
ikonen_pasi@hotmail.com

Kai Repo, nuorisovastaava (vara)
040 557 0777
kai.repo@pohjolanrengas.fi

Tuula Mikkonen, tiedottaja, lehtitoimikunta, MMA:n valtuuston jäsen
050 358 8267
tuula.mikkonen@laakkonen.fi

Jukka Ahola, varajäsen
0400 222 516
jukka.ahola@gmail.com

Anne Silvast, varainhoitaja, huvitoimikunta
050 337 3535
anne.silvast@elisanet.fi

Tiina Lötjönen, nuorisovastaava
050 532 1812
tiina.lotjonen@laakkonen.fi

Pentti Hyttinen, Kolin majaisäntä
040 515 6775

MMA:n yhteystiedot

Myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset MMA
PL 11 (käynti Asemamiehenkatu 2, 9. krs)
00521 HELSINKI

Toimisto avoinna ma-pe klo 9–15
puh. 020 122 4400 (vaihde)
info@mma.fi

Puheluhinnat 0201-alkuisiin numeroihin ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min.

Katso ohjeet saapumiseen ››  

Y-tunnus: 0202232-6